محصولات ادوبی (Adobe Products) جزو برترین و پرکاربردترین نرم افزارها در سطح جهان می باشند بطوریکه به سختی می توان در سطح حرفه ای محصولی مشابه آنان را یافت. در ادامه میخوام پنج مورد از نرم افزارهایی که استفاده مینکم رو براتون شرح بدم

ادوبی فوتوشاپ ، Adobe Photoshop

کاربرد : طراحی گرافیک و ویرایش عکس و تصویر (فرمت پیکسلی)

نرم افزار ادوبی فوتوشاپ یک ویرایشگر تصویر است که برای سیستم عامل های ویندوز و مک او اس در دسترس هست. این نرم افزار برای اولین بار در سال 1988 رونمایی شد و تا به امروز ابزارها و قابلیت های زیادی به آن افزوده شده است. پسوند فایل های فوتوشاپ PSD و PSB می باشد. اگر در این نرم افزار به سطح حرفه ای برسید میتونید هر ایده ای که در ذهن دارید اجرا کنید و میتوانید از این راه درآمد خوبی هم کسب کنید.

ادوبی ایلاستریتور ، Adobe Illustrator

کاربرد : طراحی گرافیک و ویرایش تصویر (فرمت برداری)

نرم افزار ادوبی ایلاستریتور یک ویرایشگر گرافیک است که برای سیستم عامل های ویندوز و مک او اس در دسترس هست. این نرم افزار برای اولین بار در سال 1985 رونمایی شد و تا به امروز ابزارها و قابلیت های زیادی به آن افزوده شده است. پسوند فایل های ایلاستریتور AI و AIT می باشد. در این نرم افزار میتونید لوگو رو به حرفه ای ترین حالت ممکن بسازید ، همه چی به سطح خلاقیت شما بستگی داره.

ادوبی افتر افکت ، Adobe AfterEffects

کاربرد : ایجاد جلوه های بصری و گرافیکی

نرم افزار ادوبی افتر افکت یک ویرایشگر گرافیکی ، ویدیویی است که برای سیستم عامل های ویندوز و مک او اس در دسترس هست. این نرم افزار برای اولین بار در سال 1993 رونمایی شد و تا به امروز ابزارها و قابلیت های زیادی به آن افزوده شده است. پسوند فایل های افتر افکت AEP و AETX و AEPX می باشد. با افترافکت میتونید لوگوهای خود حرکت بدید و به اصطلاح لوگو موشن بسازید ، از این نرم افزار برای ساخت جلوه های ویژه نیز استفاده میشود. اگرم میخواهید برای خودتان یه سرگرمی بسازید میتونید برای خودتون ادیت بزنید حالا در هر حوزه ای.

ادوبی پریمییر ، Adobe Premiere

کاربرد : ویرایش ویدئو

نرم افزار ادوبی پریمییر یک ویرایشگر ویدئو است که برای سیستم عامل های ویندوز و مک او اس در دسترس هست. این نرم افزار برای اولین بار در سال 1991 رونمایی شد و تا به امروز ابزارها و قابلیت های زیادی به آن افزوده شده است. پسوند فایل های پریمییر PRPROJ و PPJ می باشد. تقریبا در حوزه نرم افزارهای تدوین نرم افزاری بهتر از پریمیر پیدا نمکنید ، وجود تمامی ابزارهای مورد نیاز در این برنامه کار شما رو هم راحت تر میکند ، همچنین میتوانید برای کاهش حجم ویدئوهایتان از این برنامه استفاده کنید(بدون افت کیفیت)

ادوبی آودیشن ، Adobe Audition

کاربرد : ویرایش و ایجاد فایل های صوتی

نرم افزار ادوبی آودیشن یک ویرایشگر در زمینه تولید انیمیشن است که برای سیستم عامل های ویندوز و مک او اس در دسترس هست. این نرم افزار برای اولین بار در سال 2003 رونمایی شد و تا به امروز ابزارها و قابلیت های زیادی به آن افزوده شده است. پسوند فایل های آودیشن SESX و AU می باشد. میتوانید در این نرم افزار صدا ها و آهنگ های خودتون رو به حرفه ای ترین حالت ممکن ادیت کنید ، در پایین ترین حالت میتونید صدا رو نازک یا کلفت کنید ، یا سه بعدی کنید ، و هم میتوانید صدای خواننده را از موزیک جدا کنید یا بالعکس.

منبع:Goldentip و روعه ساما

حل مشکل فایل های MKV در نرم افزار های ادوبی

پنج مورد از پرکاربردترین نرم افزارهای ادوبی که من استفاده میکنم

نرم ,های ,افزار ,، ,ادوبی ,فایل ,نرم افزار ,این نرم ,فایل های ,افزار برای ,او اس ,کاربرد طراحی گرافیک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


عرقیات 123 خرو آنلاین ( شهرخرو ) pretirmalink gandom19981377 ارائه انواع کتاب آموزش تلگرام rudkhmah golshanikplus fanoosivcte parantezbaz